Adam Grochocki Adam Grochocki 14.12.2016 10:55
Przygotujcie się na Gotham City Sirens i więcej Harley Quinn
1054V

Przygotujcie się na Gotham City Sirens i więcej Harley Quinn

Jakiś czas temu informowaliśmy o spin-offie Legionu Samobójców, w którym główne skrzypce należeć będą do Harley Quinn. Projekt ruszył do przodu, otrzymał tytuł, a jego reżyserem został człowiek, który bardzo dobrze zna tę postać.

Na reżyserskim stołku zasiądzie David Ayer, czyli gość odpowiedzialny za Legion Samobójców. Ayer widocznie przebaczył ingerencje studia i dokrętki Suicide Squad i raz jeszcze spróbuje swoich sił w Uniwersum DC.

Film będzie nosił tytuł Gotham City Sirens (czekamy co wymyślą polscy tłumacze) i zostanie oparty na identycznie zatytułowanych komiksach duetu Paul Dini i Guilliem March.

Margot Robbie oczywiście powtórzy swoją rolę, a oprócz tego będzie producentem wykonawczym filmu. Póki co nie potwierdzono innych postaci z uniwersum, ale zgodnie z komiksami możemy spodziewać się ważnych ról Catwoman i Poison Ivy, a także mniejszych lub większych występów innych przeciwniczek Batmana. 

Nie znamy daty premiery, ale projekt dostał zielone światło, co oznacza, że rok 2018 jest bardzo prawdopodobny. 

Źródło: http://www.hollywoodreporter.com/heat-vision/gotham-city-sirens-movie-david-ayer-margot-robbie-reteam-all-female-dc-villains-project-

Tagi: david ayer gotham city sirens harley quinn Margot Robbie Suicide Squad