SKLEP
Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 07.12.2016 15:06
Ark: Survival Evolved jest już dostępne
1331V

Ark: Survival Evolved jest już dostępne

Niezależnie od tego, czy chcieliście być odkrywcą, czy też wojownikiem dosiadającym Tyranozaura, powinniście zerknąć na ARK: Survival Evolved (PS4), które właśnie pojawiło się na naszych konsolach. 

Twórcy są bardzo dumni z efektów swojej pracy nad portowaniem ARK: Survival Evolved (PS4) na PlayStation 4, jak i tego, jak gra wygląda i działa na PlayStation 4 Pro. Warto jednak dodać, że wciąż nie jest to pełna i ostateczna wersja i twórcy wciąż będą ją zarówno łatać, jak i dorzucać nową zawartość.

Kompletna edycja ma być dostępna wiosną przyszłego roku, a w najbliższym czasie możemy się spodziewać całkowitej przebudowy systemu jaskiń, nowych broni, budynków i przedmiotów. Na początku przyszłego roku zostaną usprawnione serwery, dzięki czemu na raz będzie mogło się spotkać więcej graczy, a sama zabawa ma być płynniejsza i wygodniejsza. 

Grę możecie zakupić w tym miejscu, na PlayStation Store została ona wyceniona na 145 zł. Poniżej znajdziecie zwiastun wersji na konsolę Sony.

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/12/06/live-off-the-land-in-dinosaur-infested-open-world-ps4-title-ark-survival-evolved-out-today/

Tagi: ARK: Survival Evolved playstation 4 wideo Wildcard Studio