Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 06.12.2016 13:52
Hakerzy rozebrali P.T na części pierwsze
2549V

Hakerzy rozebrali P.T na części pierwsze

Wielu z nas pamięta sławetne demo P.T (PS4), które służyło za pewnego rodzaju zapowiedź i prezentację Silent Hills (PS4), gry, którą Hideo Kojima miał zrobić dla Konami. Hakerzy rozebrali tytuł na części pierwsze, wyciągając z niego dotychczas nieujawnione elementy.

Scena hakerska PlayStation 4 rozłożyła w końcu pliki P.T (PS4) na części pierwsze, dzięki czemu możemy przyjrzeć się, co jeszcze znajdowało się w grze.

Z danych wynika, że wyciągnięto przede wszystkim różne tekstury, dostępne w galerii poniżej. Choć nie są to jeszcze wszystkie ujawnione niespodzianki, na chwilę obecną możemy przyjrzeć się poszczególnym modelom, zobaczyć jednego z potworów i nie tylko.

Choć ostatecznie Silent Hills (PS4) od Hideo Kojimy nigdy nie dostaniemy, nie znaczy to, że sama gra na rynek nie trafi nigdy. Konami wspominało w ciągu ostatniego roku, że wciąż zamierza kontynuować serię, aczkolwiek trudno powiedzieć, co z tego ostatecznie wyjdzie. Jakby nie patrzeć, automaty pachinko nawiązujące do Metal Gear Solid sprzedają się lepiej niż dobrze.

Źródło: http://forum.xentax.com/viewtopic.php?f=10&t=15559

Tagi: 7780s Studio p.t playstation 4

Nie przegap