Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.12.2016 12:36
Bulletstorm: Full Clip Edition oficjalnie potwierdzone. Premiera w kwietniu
1586V

Bulletstorm: Full Clip Edition oficjalnie potwierdzone. Premiera w kwietniu

Bulletstorm: Full Clip Edition (PS4) nie było najlepiej strzeżonym sekretem. O produkcji nieoficjalnie było wiadomo już od czasów E3 2016, ale dopiero na wczorajszym the Game Awards tytuł oficjalnie zapowiedziano wraz z datą premiery i pierwszym zwiastunem.

Za remasterem stoi ekipa People Can Fly, która w większości pracowała nad pierwotną wersją z poprzedniej generacji konsol. Czego możemy spodziewać się po tym wydaniu? Wszystkich wcześniej wydanych DLC w jednej paczce, poprawionej grafiki (4K na PS4 Pro), a także nowa zawartość.

W Overkill Campaign Mode rozpocząć będziemy mogli grę bez jakichkolwiek ograniczeń w broni. Będzie to więc idealny tryb dla osób, które grę ukończyły i chciałyby się pobawić mechaniką produkcji jak najszerzej się da. Do trybu Echo dojdzie sześć nowych map na których będziemy mogli wykręcać coraz to lepsze wyniki.

Jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe, otrzymacie za darmo Duke Nukem’s Bulletstorm Tour DLC, paczkę w której będziemy mogli zagrać w kampanii postacią Duke Nukema. Oczywiście z głosem Johna St. Johna, więc można sobie zażartować, że Duke wreszcie pojawi się w jakiejś dobrej grze...

Bulletstorm

Poniżej znajdziecie zrzuty z gry udostępnione przez wydawcę.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/12/02/bulletstorm-full-clip-edition-sci-fi-shooter-with-creative-kills-out-on-ps4-in-april-2017/

Tagi: Bulletstorm: Full Clip Edition galeria Gearbox Software People Can Fly playstation 4 wideo