Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 07.11.2016 21:10
Kooperacja, nowe poziomy i dodatkowe utwory wkrótce trafią do Party Hard
296V

Kooperacja, nowe poziomy i dodatkowe utwory wkrótce trafią do Party Hard

Party Hard (PS4) nie posiada może mnóstwa zawartości czy oszałamiającej grafiki, jednak jest to strasznie grywalna produkcja. Twórcy zapowiedzieli, że już w najbliższy weekend dorzucą do swojego tytułu sporo dodatków, zarówno płatnych, jak i tych darmowych. 

Zacznijmy od zawartości, którą otrzyma każdy posiadacz Party Hard (PS4). Najważniejszą i najciekawszą zmianą będzie lokalny tryb kooperacji, który pozwoli naszemu znajomemu na dołączenie do krwawej masakry. Oprócz tego deweloperzy obiecują nowe poziomy, zremasterowaną ścieżkę dźwiękową, synergię z platformą Twitch.tv, dzięki której oglądający będą mogli sterować postaciami niezależnymi a także specjalną opcję dla nagrywających, która pozwoli na wyłączenie utworów, które YouTube mógłby uznać za nielegalne. 

Jeśli chodzi o płatne rozszerzenie, to wprowadzi ono nową fabułę, która przedstawi nam historię na 10 lat po zakończeniu wydarzeń z podstawki. Twórcy nie sprecyzowali, czy dodatki te pojawią się na PC-tach i konsolach w tym samym czasie, więc pozostaje nam jedynie czekać. Poniżej znajdziecie zwiastun, który rzuca nieco światła na nadchodzące zmiany.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/11/07/party-hard-party-harder-update-new-dlc-arriving-weekend-adds-local-co-op-multiplayer-much/

Tagi: