Daniel Stroński Daniel Stroński 04.11.2016 18:20
Galeria zrzutów przedstawia graficzną doskonałość inFamous: Second Son na PS4 Pro
2646V

Galeria zrzutów przedstawia graficzną doskonałość inFamous: Second Son na PS4 Pro

inFamous: Second Son (PS4) wraz z dodatkiem "First Light" otrzymały ostatnio aktualizację przygotowującą je do skorzystania z mocy PlayStation 4 Pro. Jak daleko sięgają zmiany? Przygotowano galerię zrzutów.

Dwa lata temu inFamous: Second Son (PS4) powodowało opad szczęki oprawą graficzną wraz z licznymi efektami. Pełen neonów dodatek "First Light" również pokazał, na co stać konsolę PlayStation 4 i dzisiaj gry te dalej prezentują się jako jedne z najładniejszych produkcji w ogóle. Jeśli jednak zdecydowaliście się na zakup PlayStation 4 Pro, macie prawo wymagać więcej.

Wydana w tę środę aktualizacja dodaje obsługę HDR (to zobaczyć mamy także na zwykłych konsolach) i podbija rozdzielczość obu gier do 4K. We wpisie na oficjalnym blogu PlayStation twórcy postanowili podzielić się zrzutami i chociaż nie jest to najlepszy sposób na przedstawienie tych zmian, zawsze przyjemnie popatrzeć na bogatą w szczegóły galerię. Gra świateł ma podbijać realizm całego miasta w niesamowity sposób... jeśli tylko macie odpowiednio przygotowany i duży ekran.

Przypominamy, że PlayStation 4 Pro trafi do sprzedaży za tydzień, 10 listopada.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: