Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 19.10.2016 17:24
Amnesia Collection zapowiedziane na PS4
640V

Amnesia Collection zapowiedziane na PS4

Jeśli chcielibyście zagrać na PlayStation 4 w naprawdę solidną serię horrorów, to warto wspomnieć, że taka właśnie nadciąga w postaci całej kolekcji gier z serii "Amnesia". W cenie Amnesia Collection (PS4) dostaniemy aż trzy tytuły.

Frictional Games zapowiedziało dzisiaj Amnesia Collection (PS4) na PlayStation 4. Stworzona seria dotychczas była dostępna jedynie na komputerach stacjonarnych. Oznacza to, że gracze konsolowi posmakują po raz pierwszy tych trzech naprawdę solidnych gier horror.

W paczce znajdziemy:

  • Amnesia: The Dark Descent (2010)
  • Amnesia: Justine (2011) - rozszerzenie do The Dark Descent
  • Amnesia: A Machine for Pigs (2013) - kontynuacja The Dark Descent wyprodukowana przez The Chinese Room

Jeśli trzeba Was jeszcze przekonywać do Amnesia Collection (PS4), to warto wspomnieć, że deweloperem jest to samo studio, które stworzyło SOMA.

Twórcy SOMA chcieliby poinformować, że seria Amnesia wchodzi w nową erę horrorów. Zamiast przerywników filmowych i "jump scare'ów", cykl oferuje graczom niezapomnianą przygodę, która zabierze ich na granice szaleństwa.

Amnesia Collection (PS4) trafi na rynek 22 listopada. Produkcja będzie dostępna w PlayStation Store w cenie 30 dolarów (~117 złote).

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/10/19/triple-bill-of-terror-as-survival-horror-amnesia-comes-to-playstation-4/

Tagi: Amnesia Collection Frictional Games playstation 4 wideo