Patryk Dzięglewicz Patryk Dzięglewicz 12.09.2016 16:30
Publiczne testy serwerów Tom Clancy's The Division przesuniete, jest aktualizacja 1.4
843V

Publiczne testy serwerów Tom Clancy's The Division przesuniete, jest aktualizacja 1.4

Osoby oczekujące na kolejny update (1.4) dla Tom Clancy's The Division będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Powód? Publiczne testy serwerów zostały przesunięte.

Publiczne testy serwerów zostały zarządzone na najbliższy czwartek w celu przetestowania zawartości nadchodzącej aktualizacji o numerze 1.4 do  Tom Clancy's The Division i wykrycia ewentualnych błędów. Niestety do nich nie dojdzie, bowiem serwery borykają się z własnymi problemami. Jak napisali przedstawiciele Ubisoftu na oficjalnym forum gry:

Testy nie odbędą się w czwartek jak pierwotnie planowano. Po rozgrywce ze stworzoną przez nas Elite Task Force stało się jasne, że chcąc by testy dały miarodajne wyniki, potrzebujemy więcej czasu na zaimplementowanie kluczowych elementów dla doświadczenia płynącego z aktualizacji 1.4.

Nie pojawi się również zaplanowany na jutro specjalny raport dotyczący wspomnianej aktualizacji. Nowego terminu nie ogłoszono.  Jak wiadomo, drugie DLC dla gry - Survival zostało przesunięte na końcówkę obecnego roku, natomiast trzecie - The Last Stand pojawi się dopiero na początku przyszłego.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2016/09/12/the-divisions-public-test-server-has-been-delayed

Tagi: playstation 4 the division Ubisoft