Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 31.08.2016 15:47
W Cyberpunk 2077 pojawią się pojazdy? CD Projekt RED szuka pracowników
676V

W Cyberpunk 2077 pojawią się pojazdy? CD Projekt RED szuka pracowników

Oferty pracy wiele razy potrafiły dużo powiedzieć o charakterze nadciągającej produkcji. Patrząc na ostatnio udostępnione przez CD Projekt RED, można odnieść wrażenie, że w Cyberpunk 2077 (PS4) pojawią się pojazdy oraz maszyny latające.

CD Projekt RED poszukuje doświadczonego programisty, który potrafi zaprojektować i stworzyć mechanikę odpowiadającą za pojazdy. Jak przeczytamy w ofercie, chodzi o kierowanie i latanie, co sugeruje, że w Cyberpunk 2077 (PS4) pojawią się różne futurystyczne pojazdy. Nie, że to jakoś dziwi, pojazdy i maszyny wydają się idealnie pasować do tworzonego przez CD Projekt RED świata, więc Płotka w jakiejś czterokołowej odmianie z pewnością się pojawi.

Z innych ciekawostek warto wymienić, że w ramach obowiązków programisty będzie też stworzenie "sensownej sztucznej inteligencji", która pokieruje tymi maszynami. Z innych ofert trzeba jeszcze wymienić grafika koncepcyjnego, który uwielbia tworzyć grafiki broni, maszyn i pojazdów. Łącznie na stronie CD Projekt RED znajdziemy sześćdziesiąt ofert pracy.

Prace nad Cyberpunk 2077 (PS4) raczej nie są jeszcze zaawansowane, co oznacza, że grę zobaczymy najwcześniej w ciągu najbliższych kilku lat. Znając jednak dorobek studia, z pewnością warto poczekać.

Źródło: http://gamingbolt.com/cyberpunk-2077-could-feature-drivingflying-vehicles-report

Tagi: CD Projekt RED Cyberpunk 2077 playstation 4