Daniel Stroński Daniel Stroński 30.08.2016 20:52
Oasis Games szykuje pięć gier na PlayStation VR
567V

Oasis Games szykuje pięć gier na PlayStation VR

Jak zapowiadać mniejsze produkcje VR-owe, to masowo - producent Oasis Games ujawnił właśnie pięć tytułów, które zamierza wydać na sprzęt wirtualnej rzeczywistości Sony. 

13 października do sprzedaży trafią gogle PlayStation VR, a wraz z nimi szereg gier na start. Od samego Oasis Games dostaniemy pięć produkcji:

W Ace Banana naszym zadaniem będzie bronienie bananów przed małpami, a zrobimy to strzelając do zwinnych złodziejów z łuku. Do tego wykorzystamy dwa kontrolery PS Move w dwóch trybach - singlowym i wieloosobowym.

Weeping Doll to straszna historia domu, w którym złość dziecka jest w stanie ożywić manekiny. Pewna skrzywdzona przez rodziców dziewczynka planuje zemstę i na razie wiemy tylko tyle, jeśli chodzi o fabułę, a w kwestii rozgrywki mamy dostać wymagające zagadki logiczne.Czas na strzelanie do pikselowych potworów. Pixel Gear zabierze nas do trójwymiarowego świata kolorowych stworów i duchów. Każdy poziom wypełniony jest wrogami i elementami otoczenia, na które będziemy mogli wpłynąć z wykorzystaniem trzymanej broni. Co więcej, swój oręż można ulepszać i nadawać mu moce, np. spowolnienia czasu.

Zbyt kolorowo? Dying: Reborn ma oddać pełne napięcia doświadczenie, gdzie będziemy musieli uciec ze strasznego domu. Do wykorzystania mamy jedynie to, co znajdziemy w ciemnych pomieszczeniach posiadłości, a wszystko to z perspektywy pierwszej osoby.

Na koniec Mixip, czyli arcade'owy shooter kosmiczny, gdzie naraz będziemy kontrolowali dwa statki kosmiczne jednocześnie z wykorzystaniem kontrolerów PS Move. Strzelanie, uniki, ulepszanie działek i masa pocisków - oto, co nas czeka w tym VR-owym bullet hellu.

Źródło: PlayStation Blog

Tagi: . playstation vr galeria Oasis Games playstation 4