Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 16.08.2016 12:43
Edycja GOTY Wiedźmin 3: Dziki Gon nie pozwoli nam na transfer zapisów gry
1539V

Edycja GOTY Wiedźmin 3: Dziki Gon nie pozwoli nam na transfer zapisów gry

Geralta przedstawiać nie trzeba, ale informacja jest dość istotna dla fanów Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4), którzy w euforii planują zakupić edycję "Game of the Year" gry. Wygląda na to, że o przeniesieniu zapisanych stanów gry możemy zapomnieć. Jest też informacja dla łowców trofeów.

Edycja GOTY Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) to gratka nie tylko dla kolekcjonerów, ale też graczy, którzy czekali aż wreszcie pojawi się kompletne wydanie ze wszystkimi rozszerzeniami oraz aktualizacjami. Problem polega na tym, że jeśli mamy już grę w wersji podstawowej, będziemy musieli zacząć rozgrywkę od początku, chcąc wykorzystać wszystkie dobrodziejstwa kompletnego wydania. Dlaczego? Zapisane stany gry nie mogą być transferowane pomiędzy różnymi edycjami tytułu. Szerzej napisał o tym Marcin Momot na łamach forum gry.

Zapisy gry na konsolach nie będą kompatybilne pomiędzy różnymi edycjami gry (GOTY vs standardowa wersja) dlatego, że są traktowane przez system jako dwa osobne tytuły. To niestety nie jest coś, co jest zależne od nas, wybaczcie.

Dodatkowo za pośrednictwem Twittera dowiedzieliśmy się, że prawdopodobnie z tego samego powodu obydwa wydania będą miały dwie różne listy trofeów. Premiera wydania GOTY Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) odbędzie się 30 sierpnia.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-08-16-the-witcher-3-goty-edition-wont-let-you-transfer-save-data

Tagi: CD Projekt RED playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon