Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 12.08.2016 08:35
Czym pojeździmy i polatamy w Battlefield 1? Zwiastun pokazuje pojazdy dostępne w grze
854V

Czym pojeździmy i polatamy w Battlefield 1? Zwiastun pokazuje pojazdy dostępne w grze

Warto pamiętać, że seria Battlefield od dawna opierała się nie tylko na walkach piechoty, ale też w dużej mierze na poprawnym wykorzystaniu wszelkich pojazdów, od aut transportowych, przez samoloty i helikoptery, na potężnych czołgach kończąc. Jak to wygląda w Battlefield 1 (PS4)?

Mogłoby się wydawać, że podczas I Wojny Światowej czołgi i inne pojazdy opancerzone nie występowały, jednak te maszyny były i miały ogromny wpływ na walkę. Jedyny problem był taki, że były straszliwie drogie i mało dostępne, przez co większość starć odbywała się pomiędzy piechotą. Samoloty z drugiej strony pojawiały się często i robiły dużo szkód w szeregach wroga. 

Twórcy postanowili nagiąć nieco historię i wybrać z niej te elementy, które najlepiej pasują do dynamicznej rozgrywki jaka stanowi człon serii Battlefield. W Battlefield 1 (PS4) czołg będzie siłą, przed którą każdy będzie czuł strach i respekt. Jest to bestia pozwalająca zniszczyć prawie każdą ścianę czy osłonę. 

Więcej o pojazdach, jak i klasach stworzonych specjalnie dla czołgów i samolotów, dowiecie się z poniższego materiału wideo. Gra trafi na sklepowe półki 21 października tego roku.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/08/11/new-battlefield-1-gameplay-trailer-introduces-vehicles/

Tagi: battlefield 1 DICE Electronic Arts playstation 4 wideo