Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 11.08.2016 18:12
Początkowo twórcy planowali wprowadzić grę sieciową w No Man's Sky
1227V

Początkowo twórcy planowali wprowadzić grę sieciową w No Man's Sky

Duża część osób była przekonana, że No Man's Sky (PS4) jest tworem MMO podobnym, czyli grą motywującą nas do ulepszania swojego statku, postaci i zwiększania zasobów poprzez rywalizację z innymi graczami. Okazuje się, że jest to tytuł przeznaczony do samotnej rozgrywki, jednak opakowanie nie zawsze tak miało być. 

A przynajmniej taki scenariusz sugeruje nam opakowanie europejskiej edycji kolekcjonerskiej. Gracze, którzy otrzymali to specjalne wydanie zauważyli, że jedno miejsce na tylnej części pudełka zostało zaklejone. Nowy napis określał dla jakiej grupy wiekowej przeznaczone jest No Man's Sky (PS4), jednak pod spodem można było znaleźć nieco inne oznaczenie PEGI (12 lat zamiast 7), a także grafikę oznajmującą, że tytuł wspiera rozgrywkę sieciową.

Błąd, czy zamierzona zmiana? Raczej to drugie, gdyż na samym początku wszystko wskazywało na to, że No Man's Sky (PS4) będzie posiadało multiplayer. Najwyraźniej jednak twórców przerosła ta wizja i musieli nieco zmienić formułę. Czy grze wyjdzie to na dobre, czy nie dowiemy się już wkrótce po pierwszych recenzjach. 

Tagi: Hello Games No Man's Sky playstation 4