Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 09.08.2016 13:15
YouTuberzy staną do walki w Titanfall 2 na Gamescomie
241V

YouTuberzy staną do walki w Titanfall 2 na Gamescomie

Już za kilka dni ujrzymy emocjonującą akcję z trybu wieloosobowego Titanfall 2 (PS4). W wydarzeniu wezmą udział znani YouTuberzy ze świata gier, gwiazdy zostaną podzielone na drużyny i staną do walki o tytuł postrachu Kresów.

Wygląda na to, że szykuje się rozgrywka wieloosobowa w Titanfall 2 (PS4), w której wezmą udział znani YouTuberzy. Dzięki samej akcji gracze będą mogli zobaczyć, jak w ogóle prezentuje się tryb wieloosobowy. Cytując komunikat prasowy:

Przygotujcie się na emocjonującą akcję z trybu wieloosobowego Titanfall 2! Już 16 sierpnia, prosto z niemieckich targów Gamescom 2016 w Kolonii. W tym niezwykłym wydarzeniu wezmą udział znane osobistości świata gier. Nasze gwiazdy zostaną podzielone na drużyny i staną do walki o tytuł postrachu Kresów. Ta emocjonująca potyczka będzie transmitowana na żywo w serwisie Twitch (twitch.tv/titanfall) od godziny 20.

Każdą z frakcji będzie dowodził jeden z menadżerów społeczności Titanfall, a jego podkomendnymi będą jedni z najpopularniejszych youtuberów. Oto niektórzy z graczy, którzy staną do walki 16 sierpnia. Kolejnych ujawnimy wkrótce.

Transmisja rozpocznie się 16 sierpnia o godzinie 20:00.

Źródło: http://www.titanfall.com/pl_pl/news/factions-announcement-pl/

Tagi: Gamescom 2016 playstation 4 Respawn Entertainment titanfall 2