Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 03.08.2016 18:02
Premiera Darkest Dungeon we wrześniu
617V

Premiera Darkest Dungeon we wrześniu

Chociaż mogłoby się wydawać, że era produkcji z gatunku dungeon crawler dawno przeminęła, to takie tytuły jak japońskie Demon Gaze (PS Vita), czy będące tematem tego newsa Darkest Dungeon (PS4) wciąż przyciągają wielu graczy. 

Darkest Dungeon (PS4) to stawiająca przed graczem wyzwanie, umiejscowiona w gotyckim uniwersum produkcja, której głównym motywem jest psychologia i stres wywoływany w człowieku przez różne sytuacje. Twórcy czerpali inspirację z klasycznych papierowych RPG-ów, lecz dodali do tego sporo własnych pomysłów. 

Bohaterami są ludzie, których los popchnie na skraj ich psychicznej wytrzymałości. Sukces wyprawy nie jest gwarantowany i z pewnością część podróżujących zginie, jednak dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i strategii może udać nam się pokonać horror, który czeka na naszej drodze. 

Jeżeli ciekawi Was, jak wygląda rozgrywka, to zapraszam do obejrzenia poniższego zwiastuna. Darkest Dungeon (PS4) trafi na PlayStation 4 i PlayStation Vita 27 września, wspierając funkcje cross-buy i cross-save. 

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/02/darkest-dungeon-creeps-onto-ps4-and-ps-vita-on-27-september/

Tagi: Darkest Dungeon playstation 4 playstation vita Red Hook Studios wideo