Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 03.08.2016 19:03
Gra logiczna oparta na wykorzystywaniu kolorów? Oto Hue
633V

Gra logiczna oparta na wykorzystywaniu kolorów? Oto Hue

Istnieje mnóstwo gier logicznych, w których zagadki mogą polegać na przesuwaniu różnych dźwigni, zaawansowanej fizyce, czy odpowiedzi na trudne pytania. Hue (PS4) wybija się z tych schematów, gdyż każda łamigłówka polega na odpowiednim operowaniu kolorami.

Wcielimy się w tytułowego Hue, mężczyznę, który wyruszył na poszukiwanie swojej zaginionej matki. Zniknęła ona gdzieś w szarej i niebezpiecznej krainie, jednak nasz bohater potrafi manipulować kolorami, dzięki czemu może wpływać na różne obiekty.

Jak to dokładnie działa? Cóż, na przykład jeśli drogę blokuje nam fioletowy mur, a my zmienimy tło na fioletowe, to mur przestanie istnieć, a my odblokujemy kolejny obszar. W Hue (PS4) nie chodzi jednak tylko i wyłącznie o rozwiązywanie zagadek. Niebezpieczeństwa czyhają na każdym kroku i tylko od naszej szybkiej reakcji zależy, czy uda nam się uniknąć śmierci. 

Nie wiadomo kiedy Hue (PS4) trafi do sprzedaży, jednak twórcy obiecują, że już wkrótce posiadacze PlayStation 4 PlayStation Vita będą mogli wypróbować ich produkcję. Poniżej znajdziecie zwiastun, który lepiej wyjaśni Wam jak działa model rozgrywki w tej grze. 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/08/03/the-fall-part-2-unbound-is-coming-to-ps4-in-2017/

Tagi: Fiddlesticks Hue playstation 4 wideo