Daniel Stroński Daniel Stroński 02.08.2016 18:47
Batman od Telltale zalicza świetny start, mamy pierwsze oceny
762V

Batman od Telltale zalicza świetny start, mamy pierwsze oceny

Pierwszy odcinek gry Batman - The Telltale Series (PS4) jest już dostępny i zgarnął świetne oceny. Czego spodziewać się po nowej fabule od studia Telltale Games?

Dziś do PS Store trafił pierwszy z pięciu odcinków Batman - The Telltale Series (PS4) pt. "Realm of Shadows", który opowiada nową fabułę z Bruce'em Wayne'em w roli głównej. Chociaż to dopiero początek historii, pierwsze oceny w Sieci są bardzo pozytywne.

Szczególnie docenione zostało podejście do jednej postaci z kilku stron, chociaż walki bardziej reżyserujemy, niż bierzemy w nich udział - co niekoniecznie jest dla wszystkich wadą. Warto zaznaczyć, że są to recenzje osób, które miały okazję ukończyć odcinek na specjalnym spotkaniu z twórcami i nie mieli okazji wypróbować dziwacznego trybu multi Crowd Play.

Batman od Telltale to nieprzewidywalna przygoda opowiadana z perspektywy Batmana-łamacza kości, Batmana-detektywa oraz Bruce'a Wayne'a-polityka. Trzy niemal zupełnie oddzielne postaci i style gry nadają świeżość sprawdzonemu pomysłowi na rozgrywkę.

Jako wieloletni fan postaci uważam, że dopiero Batman: Arkham Asylum pierwszy raz pozwoliło poczuć się Batmanem. Wiarę w serię powoli traciłem, gdy bohater odchodził za bardzo od tamtego klimatu. Pomijając niektóre dziwacznie brzmiące dialogi i powolny start, Batman: The Telltale Series to gra o Bruce'ie Wayne'ie, która może jeszcze raz pozwolić mi się poczuć Człowiekiem-Nietoperzem.

 

Źródło: wymienione serwisy

Tagi: Batman - The Telltale Series pierwsze oceny PLAYSTATION 3 playstation 4 Telltale Games