Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 01.08.2016 18:51
Premiera dodatku "Operation Skull Rain" do Rainbow Six: Siege już jutro. Mamy zwiastun
522V

Premiera dodatku "Operation Skull Rain" do Rainbow Six: Siege już jutro. Mamy zwiastun

Jesteście gotowi na operację w Brazylii? Rozszerzenie "Operation Skull Rain" do Rainbow Six: Siege (PS4) zabierze nas do faweli i udostępni nową zawartość. Mamy zwiastun.

Już jutro dostaniemy DLC "Operation Skull Rain", które zabierze nas do Brazylii. Nowa mapa umiejscowiona jest w faweli, ma mieć najwięcej zniszczalnych elementów ze wszystkich dostępnych w grze plansz i dostępna będzie dla wszystkich nieodpłatnie. Dwójkę Operatorów (Capitão i Caveira, członkowie brazylijskiego Batalhão de Operações Policiais Especiais) posiadacze przepustki sezonowej dostaną od razu tego samego dnia. Reszta graczy kupi nowe postacie za wewnątrzgrową walutę tydzień później.

Capitão to postać ofensywna, posiadająca taktyczną kuszę, która strzela pociskami z duszącym gazem. Caveira zaś jest Operatorem defensywnym, wyróżniająca się umiejętnością bezgłośnego biegania i możliwością przesłuchania wroga w celu ujawnienia na mapie jego sojuszników.

Co więcej, twórcy planują nowy tryb o nazwie Tactical Realism. Nie będziemy mogli w nim oznaczać przeciwników, a HUD ograniczy się do niezbędnego minimum. Zabraknie również potwierdzeń zabójstw i będzie trzeba uważać na pojemność magazynka, bo przeładowanie po wystrzeleniu kilku nabojów zmarnuje resztę pocisków. Oprócz tego zadebiutuje opcja poddania się podczas meczów rankingowych, jeśli większość drużyny się na to zgodzi.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/rainbow_six_siege/news/rainbow_six_siege_skull_rain_gets_launch_trailer.html

Tagi: playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft wideo