Daniel Stroński Daniel Stroński 18.07.2016 18:47
Pogromcy Duchów bez duszy - gra Ghostbusters zbiera słabe recenzje
1396V

Pogromcy Duchów bez duszy - gra Ghostbusters zbiera słabe recenzje

Zastanawialiście się, czy warto zaryzykować i nabyć nowe Ghostbusters (PS4)? Jest to historia odcięta od filmowego remake'u, więc może nie będzie tak źle... No, akurat jest źle. Ale czy ktoś spodziewał się innego scenariusza?

W ubiegłym tygodniu premierę miała gra Ghostbusters (PS4), którą wydano przy okazji nowego filmu Ghostbusters. Pogromcy duchów​ z kobiecą obsadę Pogromców.

Gra od Activision skupiła się jednak na koedukacyjnej drużynie świeżaków. Recenzenckiej kopii nie otrzymaliśmy, ale nieliczne oceny, jakie trafiły do Sieci, nie zwiastują porządnej produkcji. Jak wypadł ten kooperacyjny twin-stick shooter z elementami RPG?

Recenzenci niemal jednogłośnie stwierdzili, że jest to zwyczajnie nudna co-opowa strzelanka bez pomysłu na siebie, którą ubrano w szaty Pogromców. Puste i powtarzalne poziomy, nijacy bohaterowie, a do tego upchanie na siłę znanych motywów z filmowego klasyka - ciężko znaleźć jakiekolwiek zalety w niżej wymienionych tekstach.

Koniec końców, Ghostbusters zdarza się zaskoczyć momentem, w którym nie czuć, że jest to zwykła strata czasu. Przez zdecydowaną większość czasu jest to jednak nudne przetaczanie się przez puste, stanowczo zbyt duże poziomy, które w kółko się powtarzają. Nawet dla fanów filmów i w czteroosobowym co-opie Ghostbusters zawodzi.

Źródło: metacritic.com, wymienione serwisy

Tagi: Activision ghostbusters pierwsze oceny playstation 4 pogromcy duchów