Daniel Stroński Daniel Stroński 12.07.2016 19:28
Ekipa bohaterów Overwatch poszerza się o Anę z leczącym karabinem snajperskim
1040V

Ekipa bohaterów Overwatch poszerza się o Anę z leczącym karabinem snajperskim

W ubiegłym tygodniu twórcy Overwatch (PS4) pokazali schemat broni snajperskiej, a my zastanawialiśmy się, czy to nie aby zapowiedź nowej postaci. Tak właśnie było - oto wspomagająca snajperka Ana.

Ana to postać wspomagająca, która dzierży specjalny karabin snajperski. Jej broń jest w stanie leczyć sojuszników i ranić wrogów, włącznie z opcją sparaliżowania przeciwnika za pomocą strzałek usypiających. Na krótszym dystansie warto korzystać z granatów, również obszarowo leczących lub zadających obrażenia. Co więcej, w przypadku wrażych jednostek, dotknięci takim granatem nie są w stanie przyjmować leczenia od własnych sojuszników.

Co w kwestii Ultimate'a? Nano Boost, czyli podkręcenie możliwości kolegów z drużyny poprzez zwiększenie ich ataku, prędkości poruszania się i wytrzymałości na otrzymywane obrażenia. Na razie postać przetestować mogą posiadacze pecetowej wersji gry. Poniżej zwiastun nakreślający postać i fragmenty rozgrywki:

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/new-overwatch-hero-revealed-watch-the-healing-snip/1100-6441704/?ftag=GSS-05-10aaa0b

Tagi: Activision Blizzard dlc dodatek Overwatch playstation 4 wideo