Paweł Stempak Paweł Stempak 22.06.2016 16:21
Nadchodzący Lost Sea odkryje przed nami tajemnice Trójkąta Bermudzkiego
384V

Nadchodzący Lost Sea odkryje przed nami tajemnice Trójkąta Bermudzkiego

Jak to jest być rozbitkiem, przekonamy się już niedługo w nadchodzącym Lost Sea (PS4). Czeka nas masa wrogów do zabicia, ciekawe lokacje oraz nieskończona ilość losowo generowanych wysp do odwiedzenia.

Lost Sea (PS4) o którym pisaliśmy jakiś czas temu jest już ukończone i zadebiutuje na PlayStation 4 w przyszłym miesiącu. Do Sieci trafił najnowszy zwiastun gry, na którym możemy obejrzeć w ruchu rozgrywkę, sposób eliminowania przeciwników oraz różne rodzaje broni. Gra wygląda na bardzo dynamiczną, a proceduralnie generowany świat powinien wystarczyć na wiele godzin zabawy.

Lost Sea (PS4) to gra zręcznościowa z elementami strategii i survivalu. Wcielamy się w bohatera, który rozbija się na tropikalnej wysepce gdzieś w okolicach Trójkąta Bermudzkiego. Podczas gry musimy zapewnić sobie możliwość przetrwania oraz znaleźć sposób na powrót do domu. W trakcie zabawy napotkamy innych rozbitków i stworzymy drużynę, którą będziemy mogli pokierować.

Świat gry jest ręcznie rysowanym, kolorowym, rajskim archipelagiem. Wysepki, na które trafiamy oraz przeciwnicy są losowo generowani, a priorytetem dla nas i naszych towarzyszy jest zapewnienie sobie żywności, broni oraz materiałów do budowy statku, którym chcemy uciec z wyspy. Każdy z naszych kompanów także wymaga naszej uwagi, ponieważ rozbitkowie posiadają różne umiejętności, ale także różne potrzeby, które będziemy musieli zaspokoić. 

Świat gry jest zróżnicowany a lokacje stale się zmieniają, co zmusza gracza do podejmowania szybkich decyzji i działania. Gra jest bardzo dynamiczna i wymagająca, karząc graczy za każdy popełniony błąd.

Premiera gry na PlayStation 4 już 5 lipca tego roku.

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2016/06/22/procedurally-generated-exploration-adventure-lost-sea-hits-ps4-next-month/

Tagi: eastasiasoft lost sea playstation 4 wideo