Przezabawny zwiastun z South Park: The Fractured but Whole

News
744V
Przezabawny zwiastun z  South Park: The Fractured but Whole
Darkens | 13.06.2016, 22:58

Wojna domowa superbohaterów? To nie Kapitan Ameryka, to . Zobaczcie, jakie motywy kierują młodymi bohaterami w bratobójczej walce. Dodatkowo, jesli kupicie tę produkcję otrzymacie  za darmo. Tak na marginesie. 

Według twórców, , to tytuł o trudnej przeszłości, o poznawaniu własnego siebie, pełen emocjonujących, wzruszających i chwytających za serce momentów. No, jeśli oglądacie South Park wiecie co to oznacza.

Co nowego zobaczymy w tej części przygód w miasteczku South Park? Nowy, ulepszony system walki, w którym nie będziemy ograniczeni do jednej pozycji, lecz będziemy mogli poruszać się po planszy i wykorzystywać to jako przewagę. Trzy wyjątkowe klasy postaci, każda z unikalnymi i potężnymi mocami superbohaterów i pierdy tak potężne, że mogą wpływać nawet na upływ czasu.

Potrzeba Wam czegoś więcej? Proszę, każdy, kto zakupi  całkowicie za darmo. Tak, na PS4, więc w końcu otrzymaliśmy potwierdzenie całkiem świeżej plotki o remasterze. Premiera gry została zapowiedziana na 6 grudnia tego roku. Jeszcze mało?! To zerknijcie poniżej na najprawdopodobniej najśmieszniejszy i najlepszy zwiastun tegorocznej konferencji.

Ujawniono również edycję kolekcjonerską gry, wraz z przepustką sezonową. Co zawiera specjalne wydanie? Małą figurkę, trzy pocztówki i parę dodatków do pobrania. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda. 

Źródło: własne

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych