Adam Grochocki Adam Grochocki 28.04.2016 15:10
Pierwsze interesujące zdjęcie z Obcy: Przymierze
1893V

Pierwsze interesujące zdjęcie z Obcy: Przymierze

Prometeusz Ridleya Scotta był filmem delikatnie mówiąc dziwnym. Ni to prequel, ni to spin-off, ni to nowa historia w uniwersum Obcego. Zapowiedziany na 2017 rok drugi, z zaplanowanej trylogii, film ma być już bliższy legendarnej serii. Dostaliśmy dziś pierwsze zdjęcie, które zostawia pewne pole do dyskusji. 

Opublikowana fotografia przedstawia fragment kombinezonu załogi z bardzo znanym logo. Tytułowe przymierze (covenant) zapewne dotyczyć będzie wielkiego projektu związanego z podbijaniem kosmosu. Nas jednak bardziej interesuje dół naszywki, gdzie widzimy znajome logo Korporacji Weyland - Yutani, czyli firmy, która przyczyniła się do niedoli Ripley w oryginalnej serii.

Akcja Obcy: Przymierze będzie umiejscowiona około 10 lat po wydarzeniach z Prometeusza i w dużo większym stopniu nawiązywać będzie do pierwszych filmów z Ksenomorfami.

Za kamerą ponownie Ridley Scott, a w roli Davida powróci Michael Fassbender. Twórcy celują w kategorię wiekową R (dla dorosłych), a sam Scott chciałby aby klimat filmy był bliższy horrorowi niż typowemu science fiction.

Premiera 6 października 2017 roku.

 

Źródło: http://www.ign.com/articles/2016/04/27/first-alien-covenant-image-teased

Tagi: alien covenant michael fassbender obcy przymierze Prometeusz ridley scott

Nie przegap