Patryk Jankowski Patryk Jankowski 24.04.2016 10:29
Mafia III z klimatyczną muzyką z lat 60.
1159V

Mafia III z klimatyczną muzyką z lat 60.

Mafia III (PS4) pojawi się na PlayStation 4 w październiku tego roku. Tytuł zapowiada się bardzo dobrze, nie tylko pod względem historii, rozgrywki czy oprawy, ale jak się okazuje również muzyki. Muzyki popularnej z lat 60.

W Sieci pojawiły się nowe informacje na temat gry Mafia III (PS4). Jak się okazuje, w grze ma pojawić się wiele popularnych piosenek z lat 60., na czele z ''Fortune Son'', ''Son of a Preacher Man'' czy ''Paint it black'' od The Rolling Stones. Twórcy chcą jak najwierniej oddać stylistykę tamtego okresu.

Ponadto przedstawiciele studia Hangar13 przyznają, że nadal pracują nad urzeczywistnieniem wirtualnego miasta. Chcą osiągnąć bardzo wysoki poziom realizmu lokacji, a więc przygotować różniące się od siebie dzielnice, ulice, rejony przemysłowe, mieszkalne, jak również rozrywkowe.

Co więcej, Hangar13 już teraz potwierdza, że jeżdżenie samochodem w Mafia III (PS4) będzie czymś niezwykle ważnym i rozbudowanym. Gracz będzie mógł poprowadzić zwykłe samochody, legendarne muscle cary, jeepy, ciężarówki. Wszystkie wozy zostały przygotowane kompleksowo i mają swoje unikalne właściwości.

Premiera już 7 października na PlayStation 4.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/mafia-3-will-have-ton-of-great-songs-dev-says/1100-6439134/

Tagi: 2K Games Hangar13 Mafia III playstation 4