Daniel Stroński Daniel Stroński 19.04.2016 13:02
Dark Souls III najszybciej sprzedającą się grą Bandai Namco America
502V

Dark Souls III najszybciej sprzedającą się grą Bandai Namco America

Gigant Bandai Namco posiada wiele popularnych serii, ale żadna z odsłon Dragon Ball, Naruto czy nawet Tekken nie sprzedawała się tak szybko, jak najnowsze dzieło From Software. Co z Wiedźminem?

Bandai Namco Entertainment America pochwaliło się, że Dark Souls III (PS4) zostało ich najszybciej sprzedającą się grą w historii,bijąc na głowę poprzedniczkę Dark Souls II (PS3) w pierwszym dniu po premierze.

Co to oznacza? Nowe Soulsy pobiły odsłony serii Tekken, Naruto, Dragon Ball oraz One Piece, lecz nie mamy porównania do Bloodborne (PS4), gdyż to wydało Sony.

Trzeba też pamiętać, że jest to rekord sprzedażowy amerykańskiego Bandai Namco. Europejski oddział dystrybuował na terenie Europy grę Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) i podejrzewamy, że z tego też powodu zabrakło podobnych wieści o rekordzie ze strony Bandai Namco Entertainment Europe.

To dopiero pierwszy tydzień, ale chyba nikt nie zakładał porażki premierowej Dark Souls III (PS4). Przypominamy o naszej recenzji, gdzie gra otrzymała wysoką ocenę 9/10.

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/dark_souls_3/news/dark_souls_3_is_bandai_namco_americas_fastest-selling_game_ever.html

Tagi: Bandai Namco dark souls iii From Software playstation 4