Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 18.04.2016 20:31
Twórcy Slendera prezentują swoją najnowszą grę - Valley
641V

Twórcy Slendera prezentują swoją najnowszą grę - Valley

Slender: The Arrival (PS4) jako horror nie robiło wielkiego wrażenia, jednak potrafiło zaciekawić i przyciągnąć gracza, szczególnie, że oprawa graficzna w żaden sposób nie odrzucała. Nie dziwne, że deweloperzy porzucili pomysł straszenia i biorą się za coś bardziej interesującego. 

Ile razy słyszeliśmy od twórców, że ich gra jest "wyjątkowa i niepowtarzalna"? Z pewnością więcej, niż ktokolwiek mógłby zliczyć. Tym razem jednak słowa deweloperów wydają się mieć rację bytu.  Valley to pierwszoosobowa przygodówka, która zabierze nas w głębiny regionu Rocky Mountains. Trafimy do oszałamiająco pięknej, zadziwiającej i odosobnionej doliny. Wkrótce po rozpoczęciu przygody odkryjemy L.E.A.F, czyli strój dający potężną moc swojemu właścicielowi. Nie tylko może on szybciej biegać i wyżej skakać ale także kontrolować życie i śmierć. Los każdej istoty jest od tego momentu dosłownie w naszych rękach.

Valley trafi do nas w okolicach tegorocznych wakacji, a tymczasem twórcy pochwalili się robiącym ogromne wrażenie zwiastunem, który znajdziecie poniżej.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/04/17/valley-ps4-coming-summer-2016/

Tagi: blue isle studios playstation 4 valley wideo