Daniel Stroński Daniel Stroński 15.04.2016 13:26
Pierwsze konkrety na temat gry Ghostbusters
967V

Pierwsze konkrety na temat gry Ghostbusters

Wczoraj do Sieci trafił zwiastun nowej gry z Pogromcami duchów, jednak pozbawiony był jakichkolwiek informacji - nie znaliśmy do końca gatunku, założeń rozgrywki czy choćby dewelopera. W końcu wiemy coś więcej na temat nadchodzących Ghostbustersów.

W związku z nadchodzącym rebootem Pogromców duchów, Sony Pictures połączyło siły z Activision, które wyda grę o prostej nazwie Ghostbusters (PS4). Będzie ona powiązana z filmem, a jej fabuła będzie miała miejsce po wydarzeniach z dużego ekranu. Przejmiemy tam kontrolę nad ekipą żółtodziobów zajmujących się mniej groźnymi duchami, podczas gdy filmowe bohaterki mają ważniejsze sprawy na głowie. 

Ghostbusters (PS4) ma być trzecioosobowym RPG-iem akcji z opcjonalną lokalną kooperacją do czterech graczy naraz. Swojego Pogromcę będziemy mogli rozwijać oraz ulepszać jego sprzęt i umiejętności. Ponadto każda z czterech dostępnych postaci ma wymusić na graczu nieco inny styl gry.

Premiera gry planowana jest w Europie na 15 lipca. Przypominamy wczorajszy zwiastun, a niżej znajdziecie galerię zrzutów:

Źródło: AllGamesDelta

Tagi: Activision galeria Ghostbusters playstation 4 wideo