Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 14.04.2016 18:09
Mocno grające na emocjach FATED: The Silent Oath pojawi się na PS4 wraz z premierą PS VR
535V

Mocno grające na emocjach FATED: The Silent Oath pojawi się na PS4 wraz z premierą PS VR

FATED: The Silent Oath (PS4) to pierwszoosobowa opowieść, która zabierze graczy w świat wikingów, gdzie wraz z końcem świata przeżyją wyciskającą z oczu łzy opowieść i doświadczą prawdziwej, emocjonalnej huśtawki.

Stworzone na UE4, FATED: The Silent Oath (PS4) to pierwszoosobowa przygoda, która zabierze nas w mityczny świat wikingów, stworzony specjalnie na potrzeby wirtualnej rzeczywistości. Historia została napisana przez Jilla Muraya, scenarzystę Assassin’s Creed. Opowie nam o perypetiach pewnej rodziny w trakcie Ragnaroku, nordyckiego odpowiednika końca świata. Jak opisuje fabułę producent gry, Vincent Martel?

Strach jest czymś prostym do osiągnięcia w VR. W wypadku FATED chcemy jednak oddać współczucie, rozpacz, radość i inne wyższe uczucia. Nie ma nic silniejszego niż więź pomiędzy dzieckiem a rodzicem, stąd wiemy, że pociągniemy za naprawdę wrażliwe struny.

W trakcie podróży główny bohater i głowa rodziny doświadczy przerażających wydarzeń, z których dowie się wiele o sobie samym i swych bliskich. Zadaniem opowieści jest zabranie graczy na pełną skrajnych emocji jazdę. Produkcja pojawi się na PlayStation 4 na jesieni wraz z premierą PlayStation VR.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: FATED: The Silent Oath frima studio playstation 4 Playstation VR wideo