Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 12.04.2016 08:00
Wideo, galeria i data premiery Let it Die
1077V

Wideo, galeria i data premiery Let it Die

Twórcy Let it Die (PS4) nie byli skorzy do dzielenia się informacjami o swojej produkcji przez prawie dwa lata, jednak dziś, po długim okresie ciszy, otrzymaliśmy przybliżoną datę premiery wraz ze zwiastunem i skromną galerią.

Let it Die (PS4) to darmowa produkcja, która jest połączeniem gry akcji z elementami survivalu. Wiemy, że tryb multiplayer będzie asynchroniczny, co z w tym wypadku oznacza, że walczyć będziemy nie z innymi ludźmi, lecz ze sztuczną inteligencją, która ma zbierać dane z rozgrywek innych graczy i udawać ich zachowanie. 

Jako że jest to produkcja opierająca się na modelu free-to-play to będzie zawierała ona mikrotransakcje, jednak twórcy wciąż nie zdecydowali się podzielić bardziej szczegółowymi informacjami. W Let it Die (PS4) będziemy zdobywali kolejne poziomy doświadczenia, a zadane przez nas obrażenia będą wyrażane za pomocą liczb, podobnie jak w grach z gatunku MOBA czy MMO.

Gra trafi do nas jeszcze w tym roku i każdy będzie mógł ją pobrać z PlayStation Store. Najprawdopodobniej nie będzie wymagała ona PlayStation Plus. 

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2016-04-11-suda-51s-ps4-exclusive-brawler-let-it-die-is-coming-this-year

Tagi: goichi suda Grasshopper Manufacture GungHo Online Entertainment let it die playstation 4 wideo