Rafał Kuźmiński Rafał Kuźmiński 11.04.2016 21:57
Najnowsze wideo tłumaczy, co nowego trafi do Destiny
877V

Najnowsze wideo tłumaczy, co nowego trafi do Destiny

Wielu twierdzi, że Destiny (PS4) dąży do upadku za sprawą niedawnej premiery Tom Clancy's The Division (PS4), jednak deweloperzy z Bungie nie dają za wygraną i wprowadzają do swojej gry nową zawartość.

Jak dowiedzieliśmy się w zeszłym miesiącu, maksymalny poziom Light zostanie podniesiony do 335, uniwersum zostanie poszerzone przez kolejne misje fabularne, a do gry trafi nowy Strike wraz z bossem Malokiem. Odświeżony zostanie także Strike Winter's Run. 

Co znajdziemy na najnowszym materiale filmowym? Pomiędzy momentami z epicką muzyką i patetycznymi tekstami twórcy wypowiadają się na temat jutrzejszej aktualizacji, a także pokazują fragmenty rozgrywki z nadchodzących nowości. W Destiny (PS4) pojawią się kolejne bounty, zobaczymy jak od teraz będzie wyglądało Prison of Elders, a także zerkniemy na nowe sposoby zmieniana wyglądu naszej postaci. 

Od jutra będziemy mogli wyposażyć naszego Guardiana w strój wzorowany na jednej z wrogich frakcji nazwanej Taken. Jeśli uda nam się zdobyć cały zestaw takiego ekwipunku otrzymamy darmową emotkę. Co więcej, kolejne egzotyki z roku pierwszego doczekają się odświeżenia i będą w pełni grywalne, co oznacza zmianę ich maksymalnego poziomu obrażeń, a w niektórych przypadkach nawet umiejętności.

Aktualizację będzie można pobrać jutro w godzinach wieczornych, przed 21.00

 

Tagi: aktualizacja Bungie destiny playstation 4 wideo