Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 07.04.2016 13:25
Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas trafi na PS4 w formie remastera z PC
513V

Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas trafi na PS4 w formie remastera z PC

Minął już rok od premiery Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas (PS4) na komputerach stacjonarnych i dwa lata od premiery na system iOS. Nadszedł czas, aby ta gra, opisywana przez wielu jako klon Zeldy, trafiła na PlayStation 4.

Zaplanowana na wakacje premiera Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas (PS4) jest "zremasterowym portem" wersji pecetowej. Port konsolowy celuje w ustawienia "Ultra", 1080p i 60 klatek na sekundę.

Poniżej zamieszczamy opis produkcji:

Zmieniliśmy całe sterowanie tytułu, aby świetnie się w niego grało na padzie. Wszystkie grafiki zostały zmienione, aby w pełni wykorzystać potencjał konsoli. Dodaliśmy cztery razy tyle polygonów, wyostrzyliśmy tekstury, mapy i obiekty, a także zaimplementowaliśmy nowe efekty świetlne, dzięki czemu Oceanhorn wygląda świetnie w 1080p.

A czym Oceanhorn jest od strony rozgrywki? Fani gry opisują produkcję jako klon Zeldy. Z racji braku konsolowego zwiastuna, zamieszczamy pecetowy, abyście mogli przyjrzeć się rozgrywce.

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/04/06/oceanhorn-ps4-xbox-one-in-development-based-on-remastered-pc-version/

Tagi: Engine Software Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas playstation 4