Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 07.04.2016 12:52
Dziwne gry? W Kim The Avenger Cow wcielimy się w strzelającą mlekiem krowę!
404V

Dziwne gry? W Kim The Avenger Cow wcielimy się w strzelającą mlekiem krowę!

Czego oczekiwać po tytule Kim The Avenger Cow (PS4)? Krowy. Mściwej krowy. A gdzie krowa tam i mleko. Mieliśmy kurczaki, pingwiny, ptaki - nadszedł czas na krowę.

Kim The Avenger Cow (PS4) to osadzona w klimacie sci-fi platformówka, w której wcielimy się w tytułową krasulę i będziemy strzelać mlekiem w ludzi. Fabuła krąży wokół uzyskania przez krowę supermocy za pośrednictwem dziwnego wypadku. Kim zaś zamierza ją wykorzystać do dokonania zemsty na ludziach. W trakcie gry będziemy strzelać do zwykłych ludzi, agentów i złych owiec. Czym? Mlekiem, a konkretnie pistoletem podłączonym do naszych wymion. Jak powiedział Hector Amavizca, prezes studia We The Force:

W We The Force nigdy nie traktowaliśmy życia zbyt poważnie. Sądzę, że nasze podejście pozwala nam tworzyć zabawne i wciągające gry, w których możemy zademonstrować wszystko, co w grach kochamy. Z Kimem chcemy kontynuować naszą tradycję, mieszając sympatyczny motyw przewodni z wymagającą rozgrywką, która sprawdzi umiejętności graczy, a także wywoła na ich twarzach uśmiech. Jakby nie patrzeć, jak możecie się nie śmiać, grając strzelającą w ludzi krową?

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/04/06/action-platform-game-kim-ps4-pc-in-2016/

Tagi: kim the avenger cow playstation 4 we the force wideo