Patryk Jankowski Patryk Jankowski 06.04.2016 16:31
Wiemy kiedy rozpoczynają się otwarte betatesty gry Doom na PlayStation 4
674V

Wiemy kiedy rozpoczynają się otwarte betatesty gry Doom na PlayStation 4

Bethesda oraz przedstawiciele cenionego idSoftware wspólnie zapowiedzieli, że otwarte betatesty wielce wyczekiwanej gry Doom (PS4) na PlayStation 4 rozpoczną się w połowie tego miesiąca i potrwają kilka dni.

Firma Bethesda oficjalnie zapowiedziała, że w dniach od 15 do 18 kwietnia na wszystkich platformach odbędą się otwarte betatesty bardzo oczekiwanej strzelaniny od idSoftware. Doom (PS4) będzie grywalny przez kilka dni dla wszystkich zainteresowanych i jak podkreślają sami twórcy, to szansa na doświadczenie czegoś nowego i świeżego na rynku przed premierą pełnej wersji gry.

Twórcy z idSoftware przygotują dla zainteresowanych graczy dwa grywalne tryby, a mianowicie Team DeathMatch oraz Warpath.

To jednak nie koniec atrakcji, bowiem idSoftware zapowiada popremierowe wsparcie gry Doom (PS4) bezpłatnymi aktualizacjami. Tytuł ma żyć o wiele dłużej, aniżeli konkurencyjne shootery i otrzyma szereg usprawnień, zmian oraz zupełnie nowych lokacji na przestrzeni całego roku.

Oczywiście razem z darmową zawartością w cyfrowej dystrybucji pojawią się również duże rozszerzenia DLC. Każda z paczek została wyceniona na 14,99 Euro. Kompletna przepustka sezonowa to koszt 39,99 Euro. Tytuł zadebiutuje już z dniem 13 maja tego roku. Wreszcie!

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/doom-open-beta-start-date-confirmed-first-premium-/1100-6438299/?ftag=GSS-05-10aaa0b

Tagi: beta testy Bethesda Doom idsoftware playstation 4