Paweł Musiolik Paweł Musiolik 06.04.2016 13:43
Prace nad kinową wersją The Last of Us stoją od kilkunastu miesięcy
649V

Prace nad kinową wersją The Last of Us stoją od kilkunastu miesięcy

Zapowiedź kinowej wersji The Last of Us™ (PS3) spotkała się swego czasu z dosyć pozytywną reakcją graczy. Nadzór osób z Naughty Dog, które miały pilnować by filmowa propozycja była zgodna z tym, co sami stworzyli dawała nadzieję, że coś powstanie i nie będzie tragiczne.

Niestety - dla fanów gry czekających na film - wygląda na to, że ostatecznie niczego się nie doczekamy. Neil Druckmann w rozmowie z redaktorem IGN-u przyznał, że kinowe The Last of Us ma gigantyczne problemy i de facto - od kilkunastu miesięcy nic nie ruszyło się w tej sprawie.

Wiem, że jakiś czas temu w wywiadzie powiedziałem, że zapoznaliśmy się ze scenariuszem, który doprowadzony został do konkretnego poziomu. Ale od tego momentu tworzenie całości weszło w spore problemy. Ku prawdzie - od 18 miesięcy nic w temacie się nie dzieje.

Również temat kinowego Uncharted wygląda słabo:

Co jakiś czas przychodzą do nas i dają nam do ręki nowy scenariusz, ich propozycję na film. My oceniamy co ma sens, co zadziała, a co trzeba zmienić. No i na tym momencie jesteśmy. Ostatnio słyszałem, że mają nowego scenarzystę, ale my akurat nic po tym nie widzieliśmy.

Czyli możemy zakładać, że dwie największe marki raczej filmów się nie doczekają.

Źródło: http://uk.ign.com/articles/2016/04/04/naughty-dogs-neil-druckmann-offers-updates-on-uncharted-last-of-us-movies

Tagi: film Naughty Dog the last of us