Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 04.04.2016 19:21
Uncharted 4: Kres Złodzieja to najdłuższa i najbardziej zróżnicowana gra w serii
1339V

Uncharted 4: Kres Złodzieja to najdłuższa i najbardziej zróżnicowana gra w serii

Neil Druckmann, dyrektor kreatywny Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4), zdradził jakiś czas temu, że Naughty Dog przed ogłoszeniem opóźnienia premiery musiało podjąć decyzję, czy powycinać niektóre przerywniki i zawartość, czy ją pozostawić.

Ostatecznie podjęto decyzję, aby nic z Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4) nie wycinać. Jak twierdzi Druckmann, czyni to produkcję najdłuższą z całego cyklu.

Kiedy zdaliśmy sobie sprawę, że nie zdążymy w 2015, pracowaliśmy właśnie nad sekwencjami. Mogliśmy je pociąć, mając nadzieję, że jakoś skleimy wszystko do kupy, ryzykując jednocześnie skrzywdzenie gry. Wszystko, co mieliśmy, wydawało się konieczne do opowiedzenia całej historii. To dość ambitne przedsięwzięcie, które zrobiło z Uncharted 4: Kres Złodzieja najdłuższą i najbardziej zróżnicowaną pod względem lokacji grą w ramach całego cyklu.

Nie wiem, czy zrobimy to samo z kolejną produkcją, ale biorąc pod uwagę, że ta w ramach serii jest ostatnia, nie chciałem, abyśmy czuli niedosyt, że czegoś nie zrobiliśmy. Wiedzieliśmy, że startujemy z wysokiego pułapu i chcemy zrobić wszystko, aby zrealizować naszą wizję. Polubicie to lub nie, ale to, co zobaczycie, jest grą, która została od początku do końca zrobiona tak jak chcieliśmy.

Źródło: http://wccftech.com/uncharted-4-is-the-longest-and-most-varied-series-game-in-terms-of-locations-says-druckmann/

Tagi: Naughty Dog playstation 4 uncharted 4: kres złodzieja