Daniel Stroński Daniel Stroński 24.03.2016 20:11
Kolekcjonerka Gal Gun: Double Peace zawiera w sobie... fikuśne majtaski
536V

Kolekcjonerka Gal Gun: Double Peace zawiera w sobie... fikuśne majtaski

Jeśli pomyśleliście "ach, Japonia...", to poczekajcie! Co prawda Gal Gun: Double Peace (PS4) to wschodnia produkcja, ale trafi w tym roku do Europy. Także jeśli chcecie majt... ściereczkę do ekranu Vity - oto propozycja wydawcy!

Gal Gun: Double Peace (PS4), czyli... gra, gdzie rozbiera się młode dziewczyny i klepie je po tyłkach wielkimi mackami, zostanie wydana w Europie. Ale to nie koniec tego niezręcznego newsa.

Wydawca zapowiedział edycję kolekcjonerską "Mr. Happiness", która dostępna będzie wyłącznie w sklepie RiceDigital w cenie 94.99 (~530 zł) za wersję na PS4 i 89.99 (~500 zł) za tę na Vitę. Co zawiera?

  • Pudełko z grą Gal Gun: Double Peace,
  • artbooka,
  • cztery stroje DLC,
  • ozdobne zwoje na ścianę "Shinobu" oraz "Maya",
  • ścieżkę dźwiękową z gry,
  • wyjątkowo miękką "ściereczkę do ekranu".

Pewnie, że ściereczkę, dopalacze to też "produkty kolekcjonerskie". Tak czy inaczej, mamy w Europie kolekcjonerkę z majtkami. Ale czego spodziewać się p ogrze, gdzie korzystamy z działka feromonów, wprowadzającego uczennice w ekstazę i pozwalającego oglądać ich bieliznę?

Premiera zaplanowana została na lato tego roku.

Źródło: http://gematsu.com/2016/03/gal-gun-double-peace-launches-summer-mr-happiness-limited-edition-announced

Tagi: alchemist collector's edition edycja kolekcjonerska Gal Gun: Double Peace Inti kolekcjonerka playstation 4 playstation vita