Patryk Jankowski Patryk Jankowski 29.02.2016 11:22
Ile miejsca na dysku PlayStation 4 potrzebuje gra Tom Clancy's The Division?
1660V

Ile miejsca na dysku PlayStation 4 potrzebuje gra Tom Clancy's The Division?

W Sieci pojawiły się informacje dotyczące wielkości pliku z grą Tom Clancy's The Division (PS4) w edycji na konsolę PlayStation 4 na kilka dni przed oficjalną premierą na rynku.

Tom Clancy's The Division (PS4) zapowiadało się przez lata na wizualny pokaz fajerwerków firmy Ubisoft oraz prezentację możliwości silnika Snowdrop. Dziś dowiedzieliśmy się, że tytuł ten wymagać będzie 40 GB wolnego miejsca na twardym dysku konsoli PlayStation 4.

Informacje o wielkości gry pochodzą ze stosunkowo wiarygodnego źródła, bowiem poniżej możecie zobaczyć nawet pełną wersję gry w pudełku, na którym znajdują się informacje na temat instalacji oraz ogólnych wymagań.

Wszyscy zainteresowani z pewnością będą również zachwyceni informacją o tym, że mapa świata w pełnej wersji gry ma być aż sześciokrotnie większa od tej, z którą mieliście do czynienia w wersji beta. To stwierdzenie stawia rozpiętość mapy z Tom Clancy's The Division (PS4) na równi z tym z takich gier jak Fallout 4 (PS4) czy Grand Theft Auto V (PS4).

Poniżej możecie zobaczyć pudełko z pełną wersją gry zawierające informacje o wymaganej ilości miejsca na dysku PlayStation 4. Premiera tego tytułu już 8 marca, jesteście na to gotowi?

Źródło: http://www.psu.com/news/29503/The-Division-PS4-file-size-confirmed-final-map-said-to-be-six-times-bigger-than-beta

Tagi: playstation 4 premiera gry tom clancy's the division Ubisoft