Paweł Musiolik Paweł Musiolik 27.02.2016 11:30
Battlefield 5 wróci do klimatów wojennych?
1897V

Battlefield 5 wróci do klimatów wojennych?

Ostatnie odsłony serii Battlefield przedstawiały nam współczesne pole walki, lub ewentualnie wybiegały lekko w przyszłość. Jest jednak spora szansa, że Battlefield 5 powróci do klimatów sprzed kilkudziesięciu lat. Według plotki...do czasów I Wojny Światowej.

W szwajcarskim sklepie pojawiła się piąta odsłona serii Battlefield, która trafić ma na PS4, PC i Xboksa One. Nie byłoby w tym nic dziwnego (to, że gra powstanie nikogo nie powinno zaskakiwać), gdyby nie pierwotny opis na karcie gry. Wynika z niego, że do czynienia będziemy mieli z FPS-em dziejącym się w trakcie I Wojny Światowej.

Po tym jak Sieć znalazła ten wpis, ze sklepu nie zniknęła karta gry, tylko fragment o czasie akcji gry.

Z jednej strony trochę ciężko nam jest wyobrazić sobie tak drastyczną zmianę klimatu w tej serii. Ale w drugiej, gdyby tak DICE pobawiło się w eksperymenty i wymieszało w jednym produkcie kilka konfliktów i oddało nam grę w której są obie Wojny Światowe, któryś konflikt za czasów Zimnej Wojny, do tego może Operacja Pustynna Burza i czasy współczesne. Każdy były zadowolony, a gra na pewno wyróżniłaby się wśród konkurencji.

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1190630

Tagi: battlefield 5 DICE Electronic Arts playstation 4