Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 24.02.2016 21:44
Rozszerzenie "Krew i Wino" do Wiedźmin 3: Dziki Gon dostanie nową ścieżkę dźwiękową
1073V

Rozszerzenie "Krew i Wino" do Wiedźmin 3: Dziki Gon dostanie nową ścieżkę dźwiękową

Gracze po setkach godzin mogą już być trochę zmęczeni muzyką w Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4). Wygląda na to, że w rozszerzeniu "Krew i Wino" dostaniemy świeżą ścieżkę dźwiękową. Co ciekawe, odpowiada za nią twórca muzyki do This War of Mine.

Nadchodzące DLC "Krew i Wino" do Wiedźmin 3: Dziki Gon (PS4) dostanie całkowicie nową, przygotowaną z myślą o dodatku muzykę. Mówił o tym Marcin Przybyłowicz, jeden z trzech kompozytorów ścieżki dźwiękowej w wywiadzie dla serwisu Gamepressure.

Tak, muzyka Mikołaja Stroińskiego powróci w nowym rozszerzeniu. Na pokładzie mamy też nowego kompozytora, Piotrka Musiała, który stoi za ścieżką dźwiękową This War of Mine. Cała nasza trójka pracuje nad muzyką do "Krew i Wino" i gwarantujemy Wam, że będzie czymś zupełnie nowym. W dodatku pojawi się nowy obszar, nowe postacie i nowa fabuła. To wszystko zasługuje na to, aby otrzymać swoją własną unikalną muzykę, gdyż nie zamierzamy używać żadnych dotychczas napisanych fragmentów.

Wygląda na to, że to bardzo dobra wiadomość dla fanów gry. Oryginalna ścieżka dźwiękowa jest naprawdę dobra, ale chyba nikt nie zaprzeczy, że miło by było usłyszeć coś nowego.

Źródło: http://gamingbolt.com/the-witcher-3-blood-and-wine-will-have-all-new-music-made-completely-from-scratch

Tagi: CD Projekt RED Krew i Wino playstation 4 Wiedźmin 3: Dziki Gon