Andrzej Ostrowski Andrzej Ostrowski 19.02.2016 18:21
Tryb kooperacji w Hitman? Twórcy są sceptyczni
409V

Tryb kooperacji w Hitman? Twórcy są sceptyczni

Już za kilka dni do sklepów trafi pierwszy odcinek Hitman (PS4). Jakiś czas temu serwis Metro GameCentral przeprowadził wywiad z Hannesem Seifertem, szefem IO Interactive. Temat? Ewentualne pojawienie się trybu kooperacyjnego w grze.

Przy premierze nie dostaniemy trybu kooperacyjnego w Hitman (PS4), ale twórcy zwracają uwagę, że jego istnienie w wypadku tej gry, mogłoby być trochę pozbawione jakiegokolwiek sensu. Jak powiedział sam Seifert:

Uwierzcie nam, rozmawialiśmy o tym. Tryb kooperacyjny brzmi naprawdę fajnie, ale takie coś musi zostać naprawdę przemyślane. Kooperacja musi pasować do rozgrywki, a nie zostać wciśnięta na siłę. Nie sądzę, że każda gra musi posiadać taki tryb. Nie powinniśmy robić czegoś, co jest po prostu modne i tyle. Staramy się wyznaczać raczej nowe trendy, aniżeli podążać za już istniejącymi. Sądzę, że dowodem będzie sam wydawany w odcinkach Hitman. Zobaczymy, ile firm za tym podąży.

Z jednej strony dobrze, że deweloperzy naprawdę zastanawiają się, zanim umieszczą coś w grze. Z drugiej jednak trudno na chwilę obecną wyrokować, czy wydawanie pociętej gry, to aby na pewno słuszna droga.

Źródło: http://wccftech.com/hitman-producer-coop-appealing-idea-work/

Tagi: hitman IO Interactive playstation 4