Patryk Jankowski Patryk Jankowski 17.02.2016 18:56
W USA znowu przez weekend zagrają po Sieci na PS4 za darmo
487V

W USA znowu przez weekend zagrają po Sieci na PS4 za darmo

Sony znowu organizuje darmowy weekend z usługą PlayStation Plus, tyle tylko, że akcja jest przygotowana tylko i wyłącznie z myślą o graczach ze Stanów Zjednoczonych. Czy możemy spodziewać się podobnej akcji w Europie?

Przedstawiciele oddziału Sony Computer Entertainment America (SCEA) poinformowali, że w najbliższy weekend wszyscy użytkownicy konsoli PlayStation 4 otrzymają szansę przetestowania trybu mutliplayer za sprawą bezpłatnego dostępu do oferty PlayStation Plus.

Co w takim przypadku z graczami z Europy?

Na chwilę obecną nie wiadomo, czy akcja zostanie wprowadzona w późniejszym okresie w innych regionach rynkowych. Wiemy tylko tyle, że całość przedsięwzięcia jest powiązana z premierą gry Street Fighter V (PS4) i chęcią umożliwienia przetestowania superprodukcji Capcomu, oczywiście między innymi, przez zainteresowanych.

Darmowy weekend z ofertą PlayStation Plus za oceanem rozpocznie się w najbliższy i piątek, aby zakończyć się w późnych godzinach w niedzielę, to jest 21 lutego.

Z pewnością dla tamtejszych użytkowników konsoli PlayStation 4 będzie to szansa zasmakowania zmagań po Sieci, ale i świetny ruch marketingowy ze strony Sony, bo możliwe, że zachęci część z nich do przedłużenia swojej subskrypcji. Jeżeli tylko podobna akcja będzie planowana na terenie Europy, natychmiast o tym poinformujemy.

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/ps4-free-online-play-weekend-starts-friday/1100-6434869/

Tagi: darmowy weekend playstation network playstation plus Street Fighter V