Patryk Jankowski Patryk Jankowski 16.02.2016 10:51
Hideo Kojima odnowił współpracę z Normanem Reedusem?
727V

Hideo Kojima odnowił współpracę z Normanem Reedusem?

Norman Reedus był twarzą niefortunnie skasowanego projektu gry Silent Hills (PS4) i ściśle współpracował z Hideo Kojimą. Po decyzji Konami o anulowaniu gry ich drogi się rozeszły, ale jest wielce prawdopodobne, że zeszły się na nowo.

Popularny ostatnimi laty aktor Norman Reedus znany z roli w niemniej popularnym serialu The Walking Dead miał wcielić się w głównego bohatera gry Silent Hills (PS4). W chwili, gdy wydawnictwo Konami zdecydowało się na skasowanie produkcji, co okazało się niepowetowaną stratą dla branży gier wideo, jego współpraca z producentem Hideo Kojimą się zakończyła.

Dziś okazuje się, że jednak nie do końca, bowiem Hideo Kojima współpracuje z Sony i najwyraźniej zamierza odnowić przyjaźń ze wspomnianym aktorem o czym informuje na swoim Twitterze.

Poniżej możecie zobaczyć wpis Hideo Kojimy w ramach portalu społecznościowego z załączonym zdjęciem, na którym w przyjaznej atmosferze odnawia stosunki z Reedusem. W opisie możemy przeczytać, że twórca wyjaśnił również aktorowi swoją sytuację i przedstawił swoje nowe studio.

Cóż, miejmy nadzieję, że tych dwóch Panów połączy wspólny, świetny projekt, który w jakiś sposób zastąpi nam Silent Hills (PS4) w przyszłości.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2016/02/16/hideo-kojima-reunites-with-norman-reedus-after-silent-hills-cancellation/

Tagi: