Patryk Jankowski Patryk Jankowski 15.02.2016 09:20
Przedstawiciel NECA Toys twierdzi, że Sony planuje powrócić z marką Crash Bandicoot
930V

Przedstawiciel NECA Toys twierdzi, że Sony planuje powrócić z marką Crash Bandicoot

W ostatnich dniach pojawiło się kilka ciekawych informacji dotyczących kultowej marki Crash Bandicoot. Dziś dyrektor NECA Toys stwierdza, że Sony faktycznie może przywrócić nam rudzielca na PlayStation 4.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o wpisie dotyczącym serii Crash Bandicoot na oficjalnym blogu PlayStation z Bliskiego Wschodu. Dziś publikujemy wideo z wypowiedzią szefa firmy zabawkarskiej NECA Toys, który otwarcie przyznaje, że Sony planuje przywrócić nam popularną markę.

Czyżby po wielu latach Crash Bandicoot (PS One) miałby powrócić na konsoli PlayStation 4?

Niestety, na chwilę obecną pojawiło się tylko i wyłącznie sprostowanie, że wspomniany Rendy Falk z firmy NECA Toys się po prostu pomylił w swojej wypowiedzi. Aktualnie przedsiębiorstwo którym zarządza współpracuje z koncernem Sony, dzięki czemu na rynku mają pojawić się figurki z takich gier jak God of War (PS2), LittleBigPlanet™ (PS3) oraz Uncharted: Drake's Fortune (PS3).

Wygląda więc na to, że na jakiekolwiek wiadomości, jeżeli w ogóle się takowe pojawią, na temat Crasha będziemy musieli jeszcze poczekać. Możliwe że do targów E3 2016, ale nadal nie ma pewności, co do powrotu rudzielca. Poniżej filmik z wypowiedzią przedstawiciela NECA Toys.

 

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2016/02/neca-toys-director-outright-says-crash.html

Tagi: