Patryk Jankowski Patryk Jankowski 12.02.2016 11:31
Ujawniono kolejną lokację sieciowego Umbrella Corps, tym razem z Resident Evil 5
833V

Ujawniono kolejną lokację sieciowego Umbrella Corps, tym razem z Resident Evil 5

Capcom w zaciszu studia pracuje nad wieloosobową strzelaniną Umbrella Corps (PS4), która będzie typową grą akcji bazującą na popularnym uniwersum Resident Evil. Dziś podzielono się z graczami nową galerią screenów ujawniającą kolejną lokację.

W Sieci pojawił się kolejny, oficjalny komunikat dotyczący Umbrella Corps (PS4) od firmy Capcom. Tym razem ujawniono kolejną miejscówkę, którą odtworzono na rzecz wieloosobowych zmagań w tej interesującej strzelaninie na bazie uniwersum Resident Evil.

W galerii screenów możecie zobaczyć z pewnością dobrze Wam znaną wioskę Kijuju z gry Resident Evil 5 (PS3). Dołączy ona od prezentowanych wcześniej już lokacji takich, jak Tricell HQ, wioski El Pueblo z Resident Evil 4 (PS2) oraz laboratorium korporacji Umbrella.

Twórcy zapewniają, że wioska Kijuju będzie największą mapą oferowaną w grze Umbrella Corps (PS4), która zapewni graczom mnóstwo kryjówek, podziemnych przejść, piwnic, budynków oraz tajemniczych przejść. Oczywiście pojawią się tutaj również specjalne strefy, gdzie tak zwani Majini, czyli zainfekowani, będą skupieni w większych ilościach i tak samo niebezpieczni, jak w piątej odsłonie serii.

Gra już w maju tego roku pojawi się w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 4. Tytuł przeznaczony dla fanów sieciowego strzelania, którzy znudzeni są typowo militarnymi klimatami.

Źródło: http://www.capcom-unity.com/neilgortz/blog/2016/02/12/new-umbrella-corps-kijuju-map-revealed

Tagi: Capcom galeria playstation 4 resident evil 5 umbrella corps