Patryk Jankowski Patryk Jankowski 09.02.2016 09:39
Poznajcie Visage, kolejny horror inspirowany Silent Hills i P.T
953V

Poznajcie Visage, kolejny horror inspirowany Silent Hills i P.T

Anulowane Silent Hills (PS4) i kultowe P.T (PS4) nie przestają inspirować kolejnych twórców podobnych gier, którzy teraz zajmują się projektem Visage. Możliwe że całkiem dobrze zapowiadająca się produkcja pojawi się na PlayStation 4, ale wszystko zależy od wyników zbiórki na Kickstarterze.

Silent Hills (PS4) mimo tego, że zostało anulowane przez firmę Konami, wywarło duży wpływ na twórcach gier z gatunku survival horror. Kolejna produkcja została zapowiedziana i faktycznie przypomina w założeniach psychodeliczny horror w stylu Hideo Kojimy i Guillermo Del Toro.

Poznajcie Visage od ekipy SadSquare Studios, które, jeżeli tylko zbiórka na Kickstarterze się powiedzie, trafi na PlayStation 4.

Akcja gry ma się rozgrywać w niewielkim miasteczku w roku 1980. Gracze trafią do wielkiej posiadłości, w której niegdyś doszło do licznych tragedii oraz morderstw. Zadaniem głównego bohatera gry będzie poznanie jak największej ilości tragicznych historii i oczywiście przetrwanie.

Tytuł zostanie przygotowany ze wsparcie datków społecznościowych na Kickstarterze, ale już teraz możecie zobaczyć go w akcji na zwiastunie promocyjnym. Faktycznie, gra Visage ma coś w sobie, co potrafi przestraszyć grającego, ale do jej sklepowej premiery jeszcze bardzo daleko.

Sukces zbiórki społecznościowej ma zagwarantować pojawienie się tego tytułu na konsoli PlayStation 4. Twórcy potrzebują 45 tysięcy dolarów, aby sfinalizować swoją inwestycję i wydać grę na konsoli Sony. Kampania potrwa jeszcze 32 dni.

 

Źródło: http://www.playstationlifestyle.net/2016/02/08/visage-ps4-kickstarter/

Tagi: