Patryk Jankowski Patryk Jankowski 05.02.2016 12:45
W World of Tanks na PlayStation 4 gra już ponad milion graczy
669V

W World of Tanks na PlayStation 4 gra już ponad milion graczy

Wargaming może być zadowolone z premiery gry World of Tanks (PS4) na konsoli PlayStation 4. Wystarczyło pięć dni, aby zebrać milionową społeczność grających, a to dopiero początek.

Premiera wieloosobowej gry Free to Play od Wargamingu miała miejscie 19 stycznia ma PlayStation 4. Czołgom wystarczyło tylko pięć dni, o czym informuje sam producent, aby zdobyć milionową społeczność graczy. To oczywiście znakomity wynik i początek ekspansji World of Tanks (PS4) na konsoli Sony.

Przedstawiciele firmy potwierdzają, że grający starają się w pełni wykorzystywać specjalne funkcje konsoli PlayStation 4, szczególnie kontrolera Dual Shock 4, wbudowanego głośniczka, przydatnego panelu dotykowego oraz diody kontrolera świecącej w różnych kolorach.

Ponadto okazuje się, że wiele osób korzysta z opcji Share Play, ale również gry zdalnej za pośrednictwem konsoli PlayStation Vita. Widać zatem jak na dłoni, że kompleksowo przygotowana edycja na PlayStation 4 spodobała się graczom.

Na koniec warto wspomnieć, że rozgrywka w World of Tanks (PS4) nie wymaga opłacania subskrypcji PlayStation Plus, ale jej abonenci mogą liczyć na specjalny zestaw w prezencie, to jest niemiecki czołg Pz.Kpfw. II Aufs., dodatkowo trzy dni konta premium oraz zniżki na zakupy w grze.

Recenzję gry możecie przeczytać pod tym adresem, jak oceniacie konsolowy port czołgów Wargamingu?

 

Źródło: http://wargaming.com/en/articles/news/consoles/one_million_users/

Tagi: free to play playstation 4 Wargaming World of Tanks