Patryk Jankowski Patryk Jankowski 05.02.2016 12:04
Gra Battalion 1944 została z sfinansowana z powodzeniem, premiera na PC i konsolach
874V

Gra Battalion 1944 została z sfinansowana z powodzeniem, premiera na PC i konsolach

Klimaty drugiej wojny światowej w grach wideo niestety zostały zapomniane przez największe studia oraz wydawców. Główne serie strzelanin koncentrują się na futurystycznych konfliktach, albo dzisiejszym polu bitwy, ale nie Battalion 1944 (PS4), które zostało z powodzeniem sfinansowane na Kickstarterze.

Gra Battalion 1944 (PS4) została sfinansowana z powodzeniem w ramach zbiórki społecznościowej na serwisie Kickstarter. Oznacza to, że tytuł powinien pojawić się na komputerach PC oraz konsolach stacjonarnych najprawdopodobniej w maju przyszłego roku.

Przedstawiciele studia Bulkhead Interactive zapowiedzieli, że w gra będzie dostępna ramach programu Early Access. Ponadto w określonym czasie odbędą się zarówno zamknięte testy wersji Alpha oraz Beta. Udział w nich otrzymają osoby, które wpłaciły odpowiednią kwotę pieniędzy podczas zbiórki.

Wczoraj mogliśmy rzucić okiem na pierwsze fragmenty rozgrywki z tego interesującego projektu. Trzeba przyznać, że całość prezentuje się całkiem dobrze i z pewnością będzie świeżym pomysłem na tle mody na futurystyczne konflikty, cybernetyczne pancerze, widowiskowe akcje i science-fiction. 

Cóż, należy zatem czekać na rozwój sytuacji i przebieg prac nad tym tytułem. Zapowiada się bardzo dobrze, ale czy twórcy poprowadzą projekt w dobrym kierunku, to się okaże.

 

Źródło: http://www.thesixthaxis.com/2016/02/05/ww2-fps-battalion-1944-is-fully-funded-coming-to-consoles-and-pc/

Tagi: Battalion 1944 Bulkhead Interactive kickstarter playstation 4