Patryk Jankowski Patryk Jankowski 03.02.2016 11:59
Insomniac Games zadowolone z produkcji filmu Ratchet & Clank i gry na PlayStation 4
474V

Insomniac Games zadowolone z produkcji filmu Ratchet & Clank i gry na PlayStation 4

Seria Ratchet & Clank otrzyma w kwietniu pełnometrażowy film na podstawie topowej gry Insomniac Games, a ponadto nowa odsłona tego cyklu, bazująca właśnie na filmie, pojawi się również na PlayStation 4. Twórcy są zadowoleni z jakości obu projektów i podekscytowani faktem obu premier.

Ratchet & Clank (PS4) to marka, która zawsze kojarzyła się z filmami wytwórni Pixar i wręcz prosiła się o to, ażeby stworzyć pełnometrażowy obraz przygód dwójki bohaterów Insomniac Games. Wreszcie, w kwietniu tego roku, film zadebiutuje, a w okolicach jego premiery nowa gra z tej świetnej serii.

W rozmowie z dziennikarzami serwisu IGN przedstawiciele studia potwierdzają, że są zadowoleni z faktu premiery filmowej, bo zawsze chcieli, aby ich marka była czymś więcej, aniżeli tylko grą wideo.

''Gdy rozpoczynaliśmy prace nad marką Ratchet & Clank naszym celem było stworzenie gry, która będzie wyglądała, jak filmy Pixara. W rezultacie zawsze chcieliśmy zobaczyć film na bazie naszej serii, bo uważaliśmy, że się do tego doskonale nadaje. Gdy tylko zagracie w nasza najnowszą grę, to tak właśnie się poczujecie, jakość filmów wytwórni Pixar.'' - komentuje Brian Hastings z Insomniac Games.

Warto przypomnieć, że najnowsze Ratchet & Clank (PS4) od tego studia ekskluzywnie na PlayStation 4 wychodzi już 20 kwietnia tego roku, i faktycznie, jakość jej wykonania może zachwycić. Insomniac Games odwalili kawał dobrej roboty, a przecież ostatnio zapowiedzieli również nową grę w postaci Song of the Deep.

Cóż, należy zatem czekać na premierę filmową i nową grę o przygodach naszych ulubieńców, miejmy nadzieję, że nas nie zawiedzie.

Źródło: http://gamingbolt.com/ratchet-and-clank-developers-discuss-having-a-movie-made-out-of-their-game

Tagi: Insomniac Games playstation 4 premiera gry Ratchet & Clank