Patryk Jankowski Patryk Jankowski 01.02.2016 11:25
Odkryto tragiczny w skutkach glitch w grze Rainbow Six: Siege
1301V

Odkryto tragiczny w skutkach glitch w grze Rainbow Six: Siege

Rainbow Six: Siege (PS4) to jedna z najciekawszych gier ubiegłego roku, która momentalnie zdobyła ogromna popularność wśród graczy. Jest jednak w niej parę niedoróbek, które skutecznie utrudniają rozgrywkę. Jeden z takich błędów może być tragiczny w skutkach dla graczy.

Gracze odnaleźli kolejny, przerażający glitch w grze Rainbow Six: Siege (PS4), który potrafi skutecznie pokrzyżować Wasze plany podczas sieciowych rozgrywek.

Poniżej możecie zobaczyć, w jaki sposób można założyć wybuchową pułapkę i jednocześnie wyłączyć laser pokazujący, w którym miejscu dokładnie została uzbrojona. Jest błąd, który jest naprawdę niebezpieczny, bo praktycznie nie widać gołym okiem podłożonego ładunku wybuchowego, no, chyba że sięgniecie po elektronikę.

Rainbow Six: Siege (PS4) zostało wydane w grudniu ubiegłego roku i zebrało bardzo dobre oceny. Naszą recenzję gry możecie przeczytać pod tym adresem

Jakie jest Wasze doświadczenie z tego rodzaju pułapkami oraz błędami z gry Ubisoftu? Coś podobnego się Wam przytrafiło, czy chwalicie sobie ten tytuł?

 

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/rainbow_six_siege/news/game-breaking_kapkan_glitch_discovered_in_rainbow_six_siege.html

Tagi: gameplay glitch playstation 4 rainbow six: siege Ubisoft