Patryk Jankowski Patryk Jankowski 01.02.2016 10:48
Call of Duty w roku 2016 będzie cechować się nowoczesną oprawą graficzną?
990V

Call of Duty w roku 2016 będzie cechować się nowoczesną oprawą graficzną?

Wszyscy dobrze wiemy, że kolejne odsłony serii strzelanin Call of Duty projektowane są wciąż na tym samym, wysłużonym silniku graficznym. W tym roku pojawi się kolejna gra z tego cyklu, która może pod względem oprawy graficznej wreszcie wprowadzić nieco świeżości.

Firmy Infinity Ward i Activision aktywnie poszukują uzdolnionego pracownika do prac nad najnowszą odsłoną serii strzelanin Call of Duty.

Angaż miałby dotyczyć stanowiska starszego grafika, który zajmowałby się ''nowoczesną technologią'' przy produkcji wysokobudżetowej gry typu AAA, a więc w domyśle nowej części cyklu. Osoba aplikująca na to stanowisko dołączy do zgranej ekipy pracującej nad kwestiami technologicznymi.

Niestety, ale przedstawiciele firmy Infinity Ward nadal nie są w stanie ujawnić nowej technologi, w oparciu o którą przygotowują swoją nową grę.

Warto podkreślić, że tegoroczna odsłona Call of Duty to nie jedyna gra, która chce zachwycić graczy oprawą graficzną i podnieść poziom całej serii. Konkurencyjne studio DICE również pracuje nad nową grą i poszukuje specjalistów od grafiki komputerowej oraz programowania. 

Oficjalnie nowa odsłona Call of Duty nie została jeszcze zapowiedziana, ale zdaniem Infinity Ward ten rok będzie dla nich niesamowity, bo zgodnie z cyklem wydawniczym Activision, to ten producent zajmuje się najnowszą odsłoną serii. Jedno jest pewne, z nowoczesną grafiką, czy bez, gra zadebiutuje pod koniec tego roku.

Źródło: http://gamingbolt.com/call-of-duty-2016-dev-hiring-senior-rendering-engineer-for-cutting-edge-tech

Tagi: Activision Call of Duty Infinity Ward playstation 4